O nás

Stavebnictví je obor, u kterého není prostor pro chyby, a proto vznikla společnost HMJ Group s.r.o., která je připravena nabídnout profesionální služby zahrnující stavební i zemní práce, demolice a obchodní činnost. Za dobu našeho působení jsme získali nespočet zkušeností a to nejen na území České republiky, ale i v zahraničí, zejména v Německu.
Na rozdíl od drobných firem jsme schopní zajistit celý projekt a výrazně tak usnadnit starosti každého klienta. Ke každému projektu přistupujeme zcela individuálně a tvoříme řešení na míru, aby odpovídalo představám zadavatele. Naše zaměření je široké a zahrnuje možnost dodávek stavebních prací pro občanské i bytové výstavby.

Od materiálu až po hotový projekt

Vytvoření stavby je souhrn mnoha činností, snažíme se je pokrýt v celé míře a to i včetně zajištění materiálu. Aktivně spolupracujeme s mnoha prodejci a jsme schopni zajistit například možnost dodání plastových a hliníkových oken i dveří. O našich kvalitách svědčí i naše reference a spokojení klienti, kteří nás rádi doporučují dále. Obrátit se na nás lze v případě drobných i velkých projektů, vždy se vám dostane příjemného jednání a rychlé zpětné vazby. Dbáme na lidský přístup a odbornou pomoc. Ať už plánujete rekonstruovat, stavět, nakupovat, vykopávat nebo demolovat, spolupráce s námi se vám stane přínosem.