Bezpečnostní nátěry Hamé – závod PIKA Bzenec

Náhrada bezpečnostního značení pomocí pásky odolným UV nátěrem SolidLux

Zákazník již nebyl spokojen s bezpečnostním značení průmyslové podlahy pomocí pásky, protože se jednalo o frekventované místo, kde páska dlouho nevydržela. Cílem bylo mít takový bezpečnostní nátěr, který bude odolnější než stávající řešení.

Nejprve bylo nutné odstranit zbývající pásky a připravit povrch pro aplikaci UV nátěru SolidLux. Poté jsme vyměřili rozsah značení a přistoupili k aplikaci jednotlivých vrstvev podlahových barev SolidLux. Každou vrstvu jsme vytvrdili UV zářením a díky tomu byl nátěr ihned po vytvrzení hotový a provoz tak mohl plynule pokračovat dál.

“Bezpečnostní značení od společnosti HMJ Group jsme realizovali na jednom z rizikových míst. Naše společnost má nastavenou bezpečnost na prvním místě, proto jsme zkusili bezpečnostní nátěr prostřednictvím UV technologie SolidLux. Vybrali jsme místo, kde se kříží trasa chodců, robotických podavačů a VZV. Velkou výhodou bylo, že jsme nemuseli nijak zastavovat provoz, protože ihned po dokončení nátěru bylo možné ho zatěžovat.”

říká Ing. Tomáš Fantura — Lean/EHS Coordinator

Před

Během

Po

Chcete nátěr, který omezí minimálně váš provoz,

bude odolný a dobře čistitelný?

Dohodněte si ukázkový nátěr.

Pište či volejte, co je vám bližší. Ráda vám představím SolidLux osobně či po telefonu.

Ing. Kristýna Hrabalová

Sales manager SolidLux

+420 774 665 675

k.hrabalova@hmjgroup.cz

Ukázkový nátěr SolidLux