Burg ocet s.r.o. – obnova bezpečnostního značení ve skladu

Pro Burg ocet jsme realizovali obnovu bezpečnostního značení ve skladu. Vzhledem ke stávajícímu stavu nátěrů bylo potřeba nejprve odstranit původní značení a připravit povrch pro aplikaci nového značení.

Odstranění původního značení jsme prováděli mechanickým způsobem pomocí průmyslové podlahové brusky. Abychom eliminovali prašnost, vzali jsme si na pomoc výkonný průmyslový vysavač. Po kvalitní a důsledné přípravě povrchu jsme mohli přejít k samotné aplikaci nového nátěru pomocí UV technologie SolidLux.

Spolupráce s Vámi byla příjemná a bez problémů. Líbilo se nám, že jste dojeli nejprve nátěr ukázat, vysvětlit technologii a domluvit se osobně. Vzhledem k rušnému provozu ve skladu jsme se nakonec domluvili na provedení o víkendu, takže skvělá domluva a vstřícnost z Vaší strany. S nabídkou jste mě oslovili Vy.
Lajnování ve skladu jsme dělali již před rokem a bohužel kvůli neustálemu pohybu VZV bylo třeba po roce značení obnovit. Jsem přesvědčená, že tato nová technologie vydrží déle. Pokud budeme v budoucnu zase potřebovat zhotovit nějaké značení, nebudu váhat se na Vás obrátit. Díky za dobře odvedenou práci a spolupráci!

Mgr. Zuzana Volková — EHS specialist

Příprava a realizace

Chcete nátěr, který omezí minimálně váš provoz,

bude odolný a dobře čistitelný?

Dohodněte si ukázkový nátěr.

Pište či volejte, co je vám bližší. Ráda vám představím SolidLux osobně či po telefonu.

Ing. Kristýna Hrabalová

Sales manager SolidLux

+420 774 665 675

k.hrabalova@hmjgroup.cz

Ukázkový nátěr SolidLux