Testovací nátěr SolidLux i ve vaší firmě

Ukázka nátěru bezpečnostní lajny pomocí nátěrové technologie SolidLux

povrch: beton

aplikace: na místa, kde byl expoxidový nátěr

Každému zákazníkovi rádi představíme nátěrovou technologii SolidLux osobně, a to včetně ukázkového nátěru. Vy tak můžete vidět, jak probíhá aplikace SolidLux a na vlastní oči se přesvědčit, že je opravdu IHNED po vytvrzení nátěru UV zářením možné chodit nebo jedzit třeba vysokozdvižným vozíkem.

PŘED

PO

Jak probíhá ukázka testovacího nátěru?

Ve vaší firmě nám ukážete, kde můžeme vzorek aplikovat. Ideální je vybrat frekventované místo, kde můřete nejlépe posoudit, jak je nátěr odolný.

1. fáze – příprava povrchu

Před aplikací nátěru SolidLux je nutné důkladně připravit povrch, aby barva co nejlépe k povrchu přilnula. Správná příprava povrhcu je alfa a omega kadého nátěru, ať už standardního nebo právě nátěru SolidLux. V případě této konkretní ukázky jsme museli povrch vyfrézovat a poté odmastit. Jelikož bylo v tomto případě u původního epoxidového nátěru již několik vrstev, bylo nutné tyto vrstvy odstranit. Jinak by došlo k tomu, že by se barva loupala. Poté si pomocí pásky vyznačíme oblast lajny.

2. fáze – penetrační nátěr SolidLux

Aby barva na povrchu dobře držela, použijeme adhezní můstek, což je speciální penetrační nátěr Glue z řady SolidLux.. Poté je tento penetrační nátěr vytvrzen pomocí přístroje s UV ZÁŘENÍM.

3. fáze – základní nátěr SolidLux

Po vytvrzení penetračního nátěru UV zářením naneseme vrstvu základního nátěru BASECOAT opět z řady SolidLux. Poté opět nátěr vytvrdíme pomocí přístroje s UV ZÁŘENÍM.

4. fáze  – vrchní nátěr SolidLux

Po vytvrzení základního nátěru naneseme poslední vrstvu, a to vrchní nátěr TOPCOAT z řady SolidLux. I tento nátěr na závěr vytvrdíme UV zářením.

Nyní je nátěr možné IHNED ZATĚŽOVAT. Fyzicky i chemicky, např. i vysokozdvižným vozíkem.

Chcete nátěr, který omezí minimálně váš provoz,

bude odolný a dobře čistitelný?

Dohodněte si ukázkový nátěr.

Pište či volejte, co je vám bližší. Ráda vám představím SolidLux osobně či po telefonu.

Ing. Kristýna Hrabalová

Sales manager SolidLux

+420 774 665 675

k.hrabalova@hmjgroup.cz

Ukázkový nátěr SolidLux